مهر: سیدمصطفی تاج زاده گفت: سرمایه تبلیغاتی موسوی که موجب محبوبیت وی در بین مردم شده، اعتمادسازی است که با مدیریت قوی در دوران دفاع مقدس و برنامه کاری مدون وی برای اداره امروز کشور حاصل شده است.

این فعال سیاسی شنبه شب در همایش حامیان میرحسین موسوی در گناوه افزود: افراط و تفریط ها در کار این دولت بی ثباتی را در کشور بوجود آورده و کشور بدون برنامه و کار کارشناسی پیش می رود و دولتی که با شعار "ما می توانیم" بر سر کار آمده امروز لطمه های جبران ناپذیری را در بخش های مختلف اقتصادی به ویژه صنعت و کشاورزی به کشور وارد کرده و گرانی و تورّم روز به روز در حال افزایش است .

وی با بیان اینکه سرمایه تبلیغاتی میرحسین موسوی اعتماد مردم است، اظهار داشت: سرمایه تبلیغاتی که موجب شده محبوبیت میرحسین موسوی روز به روز بین مردم بیشتر شود، اعتمادسازی است که با مدیریت قوی این نامزد انتخابات در دوران دفاع مقدس و برنامه کاری مدون وی برای اداره امروز کشور حاصل شده است.

این فعال سیاسی با بیان اینکه برخی از نامزدها هزینه های کلانی را برای تبلیغات انتخاباتی خود صرف می کنند و همه دستگاه های دولتی و رسانه ای کشور را برای جلب آرای مردم بکار گرفته اند، گفت: جریانی که در کشور ادعا می کند، هزینه تبلیغاتی موسوی زیاد است، میلیون ها بنر تبلیغاتی را در شهرها و حتی روستاهای کشور برای کسب آرا به نفع نامزد مورد حمایت خود برافراشته و تمام تریبون های عمومی را در اختیار خود گرفته است.

تاج زاده گفت: در چهار سال اخیر یک جابجایی عظیمی بین ارزش ها در جامعه روی داده و شکاف عظیمی بین آنچه که گفته می شود و آنچه که جریان دارد، بوجود آمده است.

وی اضافه کرد: ملت قضاوت کند که امروز در کشور کدام نامزد انتخابات سمبل تجمع و تمرکز قدرت و ثروت است و چه کسی در چندماه گذشته حدود شش میلیارد دلار را برای کسب آرای مردم توزیع کرده است.

حامی میرحسین موسوی افزود: امروز نگرانی کدام نامزد انتخابات سوء استفاده از امکانات کشوری و لشکری است و کدام نامزد دستگاه رسانه ای کشور را به ستاد تبلیغاتی خود تبدیل کرده است و اینها سوالاتی است که باید به آنها پاسخ داده شود.    

رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.