820521-894652.jpgبعد از ظهر دوشنبه چهارم خرداد، از وب‌سایت «آی طنز» به عنوان پایگاه طنز و فکاهی پارسی‌زبانان رونمایی شد.

در مراسم رونمایی از «آی طنز» جمعی از طنزپردازان کشور از جمله حسین توفیق سردبیر «روز‌نامه‌ فکاهی توفیق»، رویا صدر، رضا رفیع، مصطفی محمودیان، مهدی استاداحمد، محمود فرجامی، حمیدرضا خوش‌کردار، نادر جدیدی، فاضل ترکمن، نسیم عرب‌امیری، محسن اشتیاقی و محمدعلی مومنی حضور داشتند.

 در آغاز این مراسم «حسین توفیق» خاطراتی درباره انتشار هفته‌نامه‌ی توفیق و طنزپردازان برجسته‌ای همچون منوچهر احترامی، عمران صلاحی ومحمدپورثانی بیان کرد و سه شماره از این هفته‌نامه را به سایت «آی طنز» اهدا کرد.

 محمود فرجامی، مدیرمسئول و سردبیر «آی طنز» نیز گزارشی درباره‌ی روند آماده‌سازی سایت ارائه کرد و گفت: «این سایت از سال 85 آغاز به کار کرد و امروز آغاز مرحله‌ی جدیدی از فعالیت‌های آی‌طنز به عنوان پایگاه طنز و فکاهی پارسی‌زبانان است.»

وی در ادامه اعلام کرد مطالب تولیدی و یا نقلی در این پایگاه به در سه‌ حوزه‌ی کلی مطالب تخصصی درباره‌ی طنز، طنزهای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و مطالب فکاهی و سرگرم‌کننده‌ی عمومی در چارچوب قوانین جاری کشور منتشر خواهند شد و مخاطبان آی‌طنز تمام فارسی‌زبانان در گستره‌ی وب هستند.  به گفته‌ی وی طنز، فکاهی، مقالات و پژوهش‌های حوزه‌ی طنز، کاریکاتور، فایل‌های صدا و تصویر، لینک طنزنوشته‌های وبلاگ‌ها و سایت‌های دیگر و نیز اخبار و گزارش‌های حوزه طنز کشور از جمله بخش‌های این پایگاه است.
 
از نکته‌های جالب توجه مراسم رونمایی از این پایگاه دیدار با سردبیر معتبرترین نشریه‌ی طنز و فکاهی ایران، حسین توفیق و رویارویی طنزپردازانی بود که با آثار یکدیگر آشنا بودند و این برنامه باعث دیدار رویای آنها شد.

رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.