ایران: در سه ماه اخير بيش از 15 هزار کارگر پيمانکاري به کارگر قراردادي دائمي تبديل وضعيت شده‌اند.


علي اکبر محرابيان وزير صنايع و معادن ديروز در جشن بزرگ کارگران صنعت و معدن که در مجموعه 12 هزار نفري ورزشگاه آزادي برگزار شد با اعلام اين مطلب گفت: تبديل وضعيت کارگران پيمانکاري بخش صنعت و معدن به کارگران قراردادي تا آخرين نفر ادامه خواهد يافت.


وي افزود: اين اقدام بر اساس دستور رئيس جمهور صورت مي‌گيرد. وزير صنايع و معادن گفت: قطعاً کارگران براي پيشرفت توليد کشور با سختي کار و حقوق کم کنار مي‌آيند اما به هيچ وجه تبعيض را تحمل نمي‌کنند و تبديل وضعيت آنان نيز به منظور رفع تبعيض صورت مي‌گيرد.


محرابيان همچنين از تشکيل کارگروه ويژه حمايت از توليد در کشور خبر داد و گفت: در شرايطي که اقتصاد جهاني در رکود است و شرکت‌هاي خارجي براي فروش محصولاتشان به انواع روش‌ها روي مي‌آورند، مهمترين وظيفه ما حمايت از توليد داخلي به منظور حفظ موقعيت‌هاي شغلي و ارتقاي اشتغال در کشور است.


محرابيان گفت: کارگروه ويژه حمايت از توليد داخل کار خود را آغاز کرده است و اطمينان داريم که با تأكيدات رئيس جمهور، تلاش‌هايي که در اين مسير صورت مي‌گيرد، نتايج مفيدي خواهد داشت.


وزير صنايع و معادن گفت: بسيار اميدوارم که با تشکيل اين کارگروه بتوانيم از ورود کالاها بويژه کالاهاي نامرغوب خارجي که به توليد داخلي ضربه مي‌زند، جلوگيري کنيم.


وي با اشاره به رهنمودهاي مقام معظم رهبري مبني بر اينکه بايد فرهنگ استفاده از توليد داخل ارزش تلقي شود گفت: بايد با پرهيز از وابستگي به کالاهاي خارجي به شکوفايي بيشتر توليد کشور کمک کنيم و حتي اگر ورود يک کانتينر کالاي خارجي به اقتصاد کشور زيان وارد مي‌کند بايد از آن پرهيز کنيم.


محرابيان درباره سياست اين وزارتخانه در حمايت از کارگران گفت: براي افزايش حقوق کارگران در سال‌جاري تصميم‌هاي خوبي گرفته شده است که اميدواريم مديران هر چه سريع‌تر اعمال کنند.


وزير صنايع ومعادن گفت: براساس تصميم ديگر دولت از اين پس کساني که ماهيانه کمتر از 416 هزار تومان حقوق مي‌گيرند از پرداخت ماليات معاف هستند.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.