فارس: شبه نظاميان طالبان با چراغ سبز دولت پاكستان و اعمال حاكميت بر دره سوات، ازدواج و طلاق را مشروط به اجازه خود كرده و حضور مردها بدون عمامه مشكي در بين مردم را ممنوع كردند.

بدنبال موافقت اوليه دولت پاكستان در واگذاري حاكميت دره سوات به شبه نظاميان طالبان، اين گروه تندرو و تروريستي دست به اقدامات ضد انساني و افراطي زده است.

با تصويب لايحه «اجراي عدل شريعت "طالبانيسم» در پاكستان "صوفي محمد " رهبر جنبش تحريك طالبان در سوات درباره سيستم دادگستري رسمي اين كشور اعلام كرد كه ما (طالبان) سيستم دادگستري رسمي را مخالف قرآن و سنت و دادگاه‌ها را "بتخانه " مي‌دانيم.

وي روز گذشته دستور داد كه هر مرد بايد فقط عمامه مشكي را روي سر بگذارد و هيچ مردي نمي‌تواند با عمامه يا كلاهي به رنگ ديگر در بين مردم ظاهر شود.

اين رهبر افراطي شبه نظاميان همچنين تأكيد كرد كه اگر كسي مي خواهد ازدواج كند بايد پيشاپيش از طالبان اجازه بگيرد و همچنين هيچكس حق ندارد بدون اجازه طالبان همسر خود را طلاق دهد.

افراطي‌هاي طالبان مذاهب تسنن و تشيع و مخالفان خود را كفر و ريختن خون آنها را مباح مي‌دانند و مساجد و حسينيه‌ها را مورد حملات تروريستي و انفجار بمب قرار مي دهند.

اين شبه نظاميان نه فقط مخالفان خود را ذبح مي‌كنند بلكه اين جنايت خود را طبق دستور شريعت مي دانند و با زور شمشير شريعت ساخته خود را در دره سوات اجرا مي‌كنند.

با گذشت چند روز از امضاي توافقنامه صلح ميان دولت پاكستان و شبه نظاميان طالبان در سوات، موج مخالفت‌ها با اين اقدام در پاكستان شروع شده و پيش بيني مي‌شود كه با زورگويي‌هايي شبه نظاميان و اجراي قوانين ضد ديني آنها آشوب و درگيري بار ديگر اين منطقه را فرا گيرد.رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.