تاريخ : | | نویسنده : entergamer


بيمار رواني كه با پخش اعلاميه در خيابان گيشا، خود را مدعي پيامبري معرفي مي‌كرد ، از سوي ماموران پايگاه دوم اطلاعات امنيت تهران دستگير و روانه تيمارستان شد.

سليمي ‌مقدم، داديار شعبه هشتم دادسراي عمومي و انقلاب ناحيه 2 تهران با اشاره به دستگيري اين بيمار رواني به «جام‌جم» گفت:‌ 16 اسفند امسال هنگامي كه ماموران پايگاه دوم اطلاعات امنيت تهران در حال گشتزني در خيابان گيشاي تهران بودند، به رفتار مرد جواني كه با داد و فرياد، برگه‌اي را به رهگذران مي‌داد مشكوك و به وي نزديك شدند ، اما او با فرياد از ماموران خواست، وي را رها كنند و اين برخورد شايسته يك پيامبر نيست.

ماموران با شنيدن اظهارات اين مرد كه ادعاي پيامبري مي‌كرد، او را بازداشت و به مركز پليس منتقل كردند.

اعتراف مردي كه ادعاي پيامبري مي‌كرد

پس از مشخص شدن هويت متهم كه خود را فرشيد معرفي مي‌كرد، وي در بازجويي‌هاي پليسي گفت: من پيامبر هستم و از سوي خدا براي اصلاح آدم‌هاي بد روي زمين ماموريت پيدا كرده‌ام و از 4 سال قبل هدايتم را در ميان مردم آغاز كرده‌ام و همه مرا مي‌شناسند.

شما ماموران هم بايد به حرف‌هاي من گوش دهيد و آزادم كنيد و در غير اين صورت، مريدهاي فراواني دارم كه اگر اطلاع پيدا كنند، من دستگير شده‌ام، چندساعته مرا آزاد مي‌كنند.

ماموران به دنبال اظهارات اين مرد، به تحقيق براي شناسايي خانواده‌اش پرداختند تا عاقبت موفق به يافتن خانواده وي در يكي از محله‌هاي تهران شدند. پس از شناسايي پدر متهم، وي براي ادامه تحقيقات به مركز پليس انتقال يافت و ادعا كرد فرزندش بيمار ‌رواني است.

پدر، راز رواني بودن پسرش را برملا كرد

پدر متهم در اظهاراتش به پليس گفت: پسرم فرشيد سال‌ها به دنبال كار مي‌گشت، اما وقتي كاري پيدا نكرد، شرايط روحي‌اش بدتر شد و ساعت‌ها خود را در اتاق منزل زنداني و از رفتن به مطب روانپزشك خودداري مي‌كرد.

پسرم از 4 سال قبل رفتارش بدتر شد و مدام ادعا مي‌كرد پيامبر است و از سوي خداوند براي هدايت افراد بد و بخيل اجتماع فرستاده شده و اگر حرف‌هايش را قبول نكنيم، ما را نفرين مي‌كند و از خدا مي‌خواهد تا بلا بر سر ما نازل شود.

وي افزود: از حضور فرزندم در خانه احساس بدي داشتم و مي‌ترسيدم، بلايي بر سر اعضاي خانواده بياورد بنابراين او را به مركز درماني برديم كه پزشكان نظر دادند، بيمار رواني و دچار توهم شده و حضور وي در خانه براي اعضاي خانواده مي‌تواند خطرناك باشد.

ماموران پس از شنيدن اظهارات اين مرد، با هماهنگي قضايي، متهم را به پزشكي قانوني انتقال دادند كه معلوم شد، گفته‌هاي پدر وي صحت دارد و او بيمار رواني است و بايد در يكي از مراكز روانپزشكي بستري شود.

بنا بر اين گزارش، فرشيد با هماهنگي قضايي از سوي داديار سليمي‌ مقدم، رئيس شعبه هشتم دادسراي عمومي و انقلاب ناحيه 2 تهران در يكي از تيمارستان‌هاي تهران بستري شد.  

رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.