رييس صداوسيما، در گفت‌وگوي اخير خود با ايسنا درباره‌ي مميزي و ويرايش فيلم و سريال‌هاي خارجي از مرحله خريد، تا دوبله و پخش سخن گفت؛ او معتقد است عمده‌ي توجهي كه در برخي از پالايش‌ها صورت مي‌گيرد، مربوط به مسايل اخلاقي و اجتماعي است.

عزت‌الله ضرغامي در گفت‌وگو با ايسنا در پاسخ به اين پرسش كه با وجود ويراستاري‌هاي تلويزيون در زمان ترجمه و دوبله فيلم‌ها، آيا به حفظ اعتماد مخاطبان به رسانه‌ي ملي نيز توجه مي‌شود گفت: نكته‌ي مهم تعهد به متن و نسخه‌ي اوليه اثر به خاطر همه‌ي جذابيت‌هاي آن است؛ سازمان صداوسيما به اين مورد توجه جدي مي‌كند و عمده‌ي توجهي كه در برخي پالايش‌ها صورت مي‌گيرد، مربوط به مسايل اخلاقي و اجتماعي است.

رييس صداوسيما معتقد است: افرادي هستند كه امكان تهيه‌ي نسخه‌ي اصلي فيلم‌ها را دارند، ولي به علت وجود برخي از صحنه‌هاي خلاف اخلاق، به اين كار تمايلي ندارند و از ويراستاري فيلم‌ها در صداوسيما بسيار استقبال مي‌كنند؛ چرا كه با چند دقيقه تأخير در برنامه‌هاي زنده‌ي خارجي يا چند دقيقه پالايش، يك فيلم سينمايي را مي‌توانند با خيال راحت، تعقيب كنند.

عزت‌الله ضرغامي، اقدامات صداوسيما در مميزي و ويراستاري فيلم و سريال‌هاي خارجي را كاملا مورد اقبال عمومي دانست و تصريح كرد: طي يكي -دوسال اخير هم چنين با روش‌هاي پيشرفته‌ي رايانه‌يي كه به كار گرفته شده است، به جاي حذف برخي صحنه‌هاي زننده و غيراخلاقي، سعي مي‌كنيم با پوشش‌هاي مناسب رايانه‌اي، اين صحنه‌ها را حذف نكنيم. مردم هم اين مساله مي‌دانند و اين آگاهي خيلي‌خوب است.

رييس صداوسيما با اظهار اين كه «ما نه تنها از اين ويراستار‌ي‌هاي فيلم و سريال هاي خارجي ناراحت نيستيم، بلكه خوشحال هم هستيم» گفت: مخاطبان مي‌دانند كه صدا و سيما اين همه تلاش مي‌كند تا فيلم را بگونه‌يي آماده كند كه ضمن به وجودنيامدن مشكلي اخلاقي، براي خود و خانواده‌شان قابل تماشا كند. اين شيوه را ادامه مي‌دهيم تا از همه‌ي امكانات جذاب تصويري موجود در سرتاسر دنيا بتوانيم استفاده كنيم و آن‌ها را در اختيار مردم قرار دهرپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.