تاريخ : | | نویسنده : entergamer

عصرایران- مدیرعامل بیمه معلم گفت: از مجموع یک میلیون و 100 هزار نفر فرهنگی کشور حدود141 هزار نفر با 520 هزار نفر از افراد تحت تکفل آنها تحت پوشش بیمه این شرکت قرار گرفته اند.

به گزارش خبرنگار عصرایران، محمدرضا عباسی امروز طی یک نشست مطبوعاتی از صدور 160 هزار بیمه نامه مربوط به سایر بخشها خبر داد و  گفت مجموع افراد تحت پوشش این شرکت را 10 میلیون نفر هستند که 14 درصد از کل جمعیت کشور را تشکیل می دهند.

وی با اشاره به اینکه این شرکت حدود 9 میلیون نفر از دانش آموزان کشور را تحت پوشش بیمه حوادث قرار داده است افزود: حدود 90 درصد از این ‌تعداد بیمه نامه ها مربوط به آموزش و پرورش است.

عباسی مجموع حق بیمه دریافت شده در سال 86 و 9 ماهه سال جاری را 800 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: کل پرتفوی جذب شده توسط بیمه معلم از ابتدای تاسیس در سال 74 تا پایان سال85 حدود 177 میلیارد ریال بوده است.

وی با اشاره به تاریخچه تاسیس این شرکت گفت:: این شرکت در ابتدا با عنوان بیمه صادرات و سرمایه گذاری فعالیت خود را بر زمینه بیمه های اعتباری بنا نهاد و سپس به تدریج در سالهای بعد دامنه فعالیتهای خود را توسعه داد و موفق به اخذ مجوز فعالیت از بیمه مرکزی ایران در تمام رشته های بیمه زندگی و غیره زندگی شده است.

به گفته عباسی هم اکنون شرکت بیمه معلم با مشارکت عمده سهامداران خود شامل شرکتهای ساختمانی معلم، ‌بازرسی مهندسی و صنعتی ایران، سرمایه گذاری کشتیرانی و بانک سرمایه به فعالیتهای خود ادامه می دهد.

همچنین معاون فنی و اتکایی بیمه معلم در خصوص طرحهای قابل اجرا توسط این شرکت به مناسبت دهه فجر نیز گفت: بیمه معلم به مناسبت دهه فجر 25 درصداز حق بیمه، بیمه بدنه را تا 22 بهمن ماه در تهران و شعب مرکزی تخفیف می دهد.

احمد مقصود پیشه با بیان اینکه این شرکت در مدت مذکور 40 درصد از حق بیمه بیمه آتش سوزی منازل مسکونی و ساختمان و سرمایه داخلی آنها را در سراسر کشور تخفیف می دهد، تصریح کرد: ‌تخفیف بیمه بدنه و آتش سوزی برای خانواده های شهدا‌، ‌جانبازان و ایثارگران به ترتیب 40 تا 50 درصد در نظر گرفته شده است.  

رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.