غلامرضا تاجگردون معاون سابق سازمان مديريت و برنامه‌ريزي دوشنبه گذشته با اكثريت آراي اعضا، دبير كل سنديكاي بيمه‌گران ايران شد.

او آخرين معاون اقتصادي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي در دولت گذشته بود معاونت هماهنگي امور استان‌هاي سازمان و رياست سازمان استان فارس را نيز تجربه كرده است. حدود يك سال پيش سعيد فرقاني نايب رييس هيات‌مديره بيمه سينا به سمت دبير كل سنديكاي بيمه‌گران منصوب شده بود و طي يك سال گذشته اين مسووليت را برعهده داشت.

سنديكاي بيمه‌گران ايران كه از سال 58 از حالت فعال خارج شده بود، پس از سال‌ها در اواخر سال 84 توسط مهرداد خواجه نوري كه بعد از آن به سمت دبير كلي منصوب گرديد، احيا شد و اساسنامه جديد آن توسط شوراي عالي بيمه به تصويب رسيد.

پايان دوره دو ساله خواجه نوري دبير كل وقت سنديكا با تغيير ناگهاني هيات‌مديره بيمه ايران تقارن يافت و اعضا در پي جانشيني علي موسي‌رضا مديرعامل بيمه سينا به جاي سيد محمد آسوده مديرعامل سابق بيمه ايران تصميم گرفتند تا دبير كل را نيز تغيير دهند.

موسي‌رضا، سعيد فرقاني عضو هيات‌مديره بيمه سينا را به عنوان دبير كل جديد سنديكا معرفي و او با اكثريت آرا به اين سمت منصوب شد.
اعضاي سنديكاي بيمه گران ايران همگي موسسات بيمه بازرگاني اعم از دولتي وخصوصي بوده و كميسيون‌هاي فني، راهبردي و اخلاق و رفتار حرفه‌اي را نيز تشكيل مي‌دهند.

سنديكاي بيمه‌گران موسسه‌اي غيرانتفاعي است و به منظور حمايت از منافع جمعي شركت‌هاي بيمه ايراني تشكيل شده است. در واقع اين نهاد جهت بيان نقطه نظرات بيمه‌گران تشكيل و اعضا بايد دور ميز سنديكا به درك مشترك از فعاليت‌ و رقابت در بازار بيمه كشور درجهت توسعه خدمات بيمه‌اي دست يابند.

جلسات سنديكا در گذشته با غيبت برخي از مديران برگزار مي‌شد. اين مساله و عدم رعايت اخلاق حرفه‌اي تعدادي از اعضا موجب آزردگي موسي‌ رضا رييس شوراي عمومي سنديكا شد و او استعفاي خود را اعلام كرد.

در آن زمان كه يك سال از ورود سهاميان مقدم به بيمه ايران مي‌گذشت و او طي اين مدت با رويكرد تقويت بيمه ايران و توسعه سهم اين شركت در بازار فعاليت كرده، بهترين گزينه براي انتخاب رييس شوراي عمومي سنديكا بود، چرا كه پاسخ مثبت بيمه ايران به تصميمات اخذ شده در دورخيز سنديكا به منزله اجراي آن در 50درصد بازار بود.

سهاميان مقدم بدون حتي يك راي مخالف رييس شوراي عمومي سنديكا شد.

از آن تاريخ به بعد زمزمه تغيير دبيركل به گوش مي‌رسيد و هر روز نامي آشنا از كارشناسان بازنشسته صنعت بيمه به عنوان دبيركل جديد به گوش مي‌رسيد.

در نهايت دوشنبه گذشته سنديكاي بيمه‌گران ايران با دستور جلسه انتخاب دبيركل جديد تشكيل شد و غلامرضا تاجگردون را به عنوان دبيركل جديد سنديكاي بيمه‌گران ايران انتخاب كرد.

هر چند بيمه مركزي ايران متولي صنعت بيمه كشور است و به عنوان يك نهاد ناظر، مسوول هدايت فعاليت‌هاي بيمه‌اي به سوي رعايت اصول فني و اخلاقي است، اما سنديكاي بيمه‌گران نهادي غيرانتفاعي و مستقل از برنامه‌هاي بيمه مركزي ايران است.  

رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.