بنزین,قیمت بنزین,افزایش قینت بنزین

 

واقعی ترین شایعه این روزها/بنزین لیتری ۸۴۰ تا ۹۸۰ تومان/پرونده

انرژی - احتمال افزایش 20 تا 40 درصدی قیمت بنزین، واقعی ترین احتمالی است که این روزها می توان به آن تاکید کرد.

 

آذرجزایری: پیش بینی قیمت بنزین با پایان تعطیلات نوروزی و نزدیک شدن به روزهایی که قراراست فازدوم هدفمندی یارانه ها اجرایی شود در رسانه ها آنچنان داغ شده تا جاییکه در روز سه شنبه هفته گذشته تنها در خبرگزاری های رسمی کشور از 5 تا 6 قیمت مختلف به نقل از مقام های مسوول نقل شد.

 

یکی از خبرگزاری های رسمی از آزاد سازی کامل قیمت بنزین گفت و مدیرعامل ستاد سوخت از تکذیب قیمت بنزین بالاتر ار 1200 تومان

دراین بین آنچه مورد اتکاء است اظهارات رویانیان در نشست خبری بعدازظهر روز سه شنبه این هفته بود.وی تاکید کرد:قیمت بنزین نه تنها 1500 تومان نمی شود بلکه حتی 1200 تومان هم نخواهد شد.

 

این اظهارات در شرایطی است همان خبرگزاری که ساعتی قبل از این اظهارات قیمت بنزین را به نرخ آزاد مورد تاکید قرارداده بود باز هم قیمت بنزین را بین 900 تا 1500 تومان اعلام کرد.

این درحالی است که براساس اظهارات رویانیان دولت اجازه دارد قیمت بنزین را تا مرز 40 درصد افزایش دهد و بیش از این هم نخواهد شد.بنابراین در اینصورت باید منتظر بنزین 980 تومانی بود.

 

درعین حال با توجه به قانون بودجه 91 و تاکید نمایندگان بر اجازه دولت مبنی بر افزایش 20 درصدی قیمت بنزین به نظر می رسد در صورت پیروی دولت از قانون مورد تصویب نمایندگان باید قیمت این فراورده 840 تومان تعیین شود.

 

دراین بین با توجه به سابقه دولت بر عدم اجرای کامل قوانین به نظر می رسد این حدس که قیمت بنزین به لیتری هزار تومان افزایش یابد بعید به نظر نمی رسد.

 

البته شنیده ها حاکی از آن است که تنها تغییر بنزینی در فازدوم هدفمندی یارانه ها به بخش قیمتی آن معطوف نمی شود و احتمالا باید شاهد تغییراتی در میزان سهمیه ها هم باشیم.

دراین بین حدس و گمانی که بیش از دیگر پیش بینی ها به واقعیت نزدیک است تعیین نرخ بنزین بین 840 تا 980 تومان در هر لیتر است.اما شایعات همچنان ادامه دارد.شایعاتی که تا چند روز گذشته بنزین هزار تومانی را هدف گرفته بود اما دو سه روزی است که بنزین 1500 تومانی نیز جای خود را در میان شایعات باز کرده است.البته شاید باید علت این مساله را در تلاش دولت برای آماده سازی جامعه با قیمت بنزین پایین تر از رقم 1500 تومان جستجو کرد.اما آنچه مسلم است بنزین بالای هزار تومان نخواهد رفت./خبرآنلاینرپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.