تاريخ : | | نویسنده : entergamer

 

 

جوان معتادی که برای دریافت پول ابا خانواده اش ختلاف پیدا کرده بود با مراجعه به ماموران انتظامی راز یک جنایت را پس از 14 سال فاش کرد.

حوالی ظهر دیروز (چهارشنبه) جوانی با مراجعه به ماموران کلانتری دولت‌آباد از توابع شهرری عنوان کرد، آمده است تا راز 2 جنایت را که والدینش 14 سال پیش مرتکب شده‌اند، خبر دهد. این جوان در تحقیقات بعدی گفت: با والدینم از 14 سال پیش در یک گاراژ محل نگهداری وسایل اوراقی خودرو زندگی می‌کنم. هنگامی که کودک خردسالی بودم شاهد بودم پدر و مادرم ابتدا دامادمان را با تبر کشته و جسدش را درون گاراژ دفن کردند و 4 ماه بعد نیز خواهرم را که به قتل شوهرش اعتراض کرد به قتل رسانده و همانجا دفن کردند.

به دنبال این اظهارات معلوم شد، جوانی که با حضور در کلانتری وقوع 2 جنایت را گزارش داده، اعتیاد شدیدی به مواد مخدر دارد و پس از آن که موفق به دریافت پول از مادرش برای خرید مواد مخدر نشده،‌او را تهدید به افشای جنایت‌ها کرده و در کلانتری حضور یافته است.

با تحقیق مقدماتی از این جوان پرونده‌ای تشکیل و موضوع به بازپرس ویژه قتل شهرری گزارش شد. با اطلاع قاضی جنایی، وی به همراه تیم تشخیص هویت و پزشک کشیک پزشکی قانونی در محل سکونت والدین جوان معتاد حضور پیدا کرد. با شروع تحقیقات مقدماتی معلوم شد، پدر خانواده چند سال پیش فوت کرده است.

شرح ماجرای قتل‌ها

در بازجویی از مادر خانواده، وی ابتدا سعی در انکار جنایت داشت اما پس از دقایقی زبان به اعتراف گشود و به قتل داماد و دخترش در سال 76 اعتراف کرد. زن متهم در اعترافاتش گفت: از مدتی پیش از آن شوهرم با دامادم اختلاف داشت و دامنه این اختلاف هر روز بیشتر می‌شد تا این‌که یک شب آنها با هم درگیر شدند و شوهرم نیز با تبر دامادم را به قتل رساند و نیمه‌شب با حفر گودالی در گاراژ جسد او را دفن کرد.

متهم اضافه کرد: پس از قتل دامادم، دخترم مدام بهانه می‌گرفت و ما را تهدید می‌کرد که قتل شوهرش را به پلیس گزارش می گوید تا این‌که پس از 4 ماه همسرم بعد از یک مشاجره با دخترم وقتی تصمیم او را برای گزارش قتل جدی دید، وی را نیز به قتل رساند و جسدش را در گاراژ دفن کرد.

به دنبال این اعترافات، ماموران بعدازظهر دیروز (چهارشنبه) با حفر گودالی که در گوشه‌ای از گاراژ قرار داشت بقایای جسد داماد خانواده را خارج کردند و در بازرسی از لباس‌های مقتول یک کارت شناسایی به هویت حسن رضایی کشف شد.

تلاش ماموران انتظامی برای کشف دومین جسد در محل ادامه دارد. بازپرس ویژه قتل دادسرای شهرری دستور بازداشت زن خانواده را همراه 2 فرزندش صادر کرده است تا در ارتباط با این دو جنایت تحقیق شود.  متهمان در تحقیقات مقدماتی عنوان کرده‌اند، این دو جنایت از سوی پدر خانواده رخ داده که وی نیز چند سال پیش به علت بیماری فوت کرده است.... / روزنامه جام‌جم

 
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.