تاريخ : | | نویسنده : entergamer

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ماندن مرتضوی در هر مسئولیتی درپی افشاگری‌های روز استیضاح بسیار سخت خواهد بود، تصریح کرد: فکر نمی کنم اگر حرفهایی را که استیضاح کنندگان از تریبون مجلس در خصوص مرتضوی می زنند رئیس جمهور بشنود دیگر اصراری به ماندن وی در مسئولیت‌های فعلی داشته باشد.

الیاس نادران در گفتگو با مهر، با اشاره به اهداف استیضاح وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در مجلس گفت: استیضاح کنندگان شیخ الاسلامی چندان تمایلی به این ندارند که ضعف ها و کاستی های سعید مرتضوی از تریبون مجلس مطرح شود ولی اگر ناچار شویم فردا یکشنبه مسائل مربوط به آقای مرتضوی را از تریبون مجلس مطرح می کنیم.

وی افزود: به نظر من با توجه به سوابقی که از مرتضوی در این جلسه افشا خواهیم کرد، کار برای ادامه مسئولیت وی خیلی سخت می شود و کسی با چنین سوابقی بعید است بتواند جایی مسئولیت بگیرد، به همین دلیل از این که مسائل مربوط به آقای مرتضوی گفته شود اکراه داشتیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه هنوز هم این فرصت وجود دارد که استیضاح انجام نشود، گفت: اگر سعید مرتضوی خودش اصرار داشته باشد مسائلش از تریبون مجلس گفته شود این مسئله دیگری است در حالیکه ما از ابتدا چنین اصراری نداشتیم در عین اینکه راه حل دیگری هم نداریم.

نادران خاطرنشان کرد: استیضاح کنندگان وزیر کار تمام رایزنی هایی که می توانست منجر به کناره گیری مرتضوی از سمت خود شود را انجام داده اند و اگر این اقدامات تا فردا به نتیجه نرسد راهی جز استیضاح باقی نمی ماند.

وی در پاسخ به این سوال که با وجود اینکه می دانید اگر شیخ الاسلام استیضاح شود مرتضوی در سمت خود می ماند و شاید سمت بالاتری بگیرد آیا باز هم به این استیضاح اصرار دارید گفت: فکر نمی کنم اگر حرفهایی را که استیضاح کنندگان از تریبون مجلس در خصوص سعید مرتضوی می زنند رئیس جمهور بشنود دیگر اصراری به ماندن مرتضوی در مسئولیتهای فعلی اش داشته باشد.

نادران در پایان تاکید کرد: اگر مرتضوی تا فردا از سمت خود کنار نرود استیضاح قطعی است و هیچ راهی وجود ندارد.

طرح استیضاح وزیر کار در دستور کار روز یکشنبه مجلس قرار دارد و مهمترین محور آن انتصاب سعید مرتضوی - متهم پرونده کهریزک- به ریاست سازمان تامین اجتماعی است .رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.